#5. Hmm, trochę o funkcjonalności


1. Timetalbe


Timetable, jest to jak sama nazwa wskazuje "organizer czasu", "harmonogram". Jest to dla mnie aplikacja, bez której naprawdę nie mógłbym funkcjonować. Po prostu, zapisuję w niej wszystko i wiem, że nie zapomnę o jakimś sprawdzianie, czy innej ważnej rzeczy.
Praktyczne jest to, że telefon sam się wycisza w czasie lekcji, czyli ustawiacie sobie godzinę od-do, w których ma być wyciszony. Oczywiście przypomina o zadaniach, wydarzeniach. Kolejny "+" jest za, przydatne, kolorowe widgety.


                                                                       2. CamScanner - Phone PDF Creator

"CamScanner", jest to pewnie skaner na telefon... (Ale wiecie, nie znam się, to się wypowiem). To inteligentna aplikacja służąca do robienia świetnych zdjęć np. dokumentom, zeszytom, ogólnie najbardziej do papieru. Poprawia jakość zdjęcia, ale także nasyca kolorami i przerabia je tak, aby jak najlepiej odczytać dany formularz. Jest to świetne rozwiązanie dla tych, co lubią mieć wszystko poukładane, ale także dla tych co udostępniają swoje dokumenty i projekty innym.

                                   
                                           


3. mobileMPKmobileMPK jak zapewne wiecie, jest to aplikacja służąca do komunikacji miejskiej w Polsce. Obsługuje ona największe miasta (ponad 50). Najlepszym atutem tego urządzenia jest to, że po pobraniu, nie wymaga od was podłączenia do internetu, działa offline.

                                                                    4. PlayerJedna z moich ulubionych aplikacji, zawsze gdy chcę odpocząć od nauki, odpalam właśnie to urządzenie i włączam "MasterChefa", czy "Prawo Agaty". Jeden minus za to, że nie wszystko zostaje w kartotece, niektóre seriale, programy znikają po pewnym czasie, jest to specjalna zakładka '"Ostatni dzwonek!".                            


5. Endomondo

Tej aplikacji z pewnością nie muszę wam przedstawiać Jeśli biegasz, jeździsz na rowerze, chodzisz, pływasz kajakiem lub ćwiczysz coś innego, to urządzenie Cie motywuje i, co ważniejsze, bawi. Zapisuje trasy, rekordy.

                                                                                 
            

                                       ------------------------------------------------------------

A tak poza tym chciałem was przeprosić i wyrazić moją skruchę, za moją długą nieobecność. Spowodowane to było, że byłem po prostu chory 1,5 tygodnia, a wiąże się to ze szkołą, czyli przepisywaniem zeszytów, przygotowywaniem się samemu do lekcji, no i oczywiście 'terminy i terminy' aby napisać sprawdzian czy kartkówkę. W środę lecę do Włoch na wymianę ze świetną ekipą, będzie mega czuję to, serio. Mój włoski przyjaciel jest naprawdę miły i otwarty, tylko jest jeden problem, mianowicie lubi matematykę i fizykę, haha. Co jest ciekawego w zadaniu z matmy, no proszę was, haha. Oczywiście pojawi się post z wymiany, w sumie nawet dwa, bo pewnie będzie za dużo opowiadania. I'm so excited and can't wait, rozumiecie. Mam nadzieję, że u was wszystko w porządku, jeśli macie swoje ulubione aplikacje, koniecznie mi o nich napiszcie w komentarzu! No to trzymajcie się! Mam nadzieję, że pomogłem :)

Share:

3 komentarze

  1. Ale zazdroszczę tej wymiany! :D Życzę udanego pobytu we Włoszech :3 Co do aplikacji - korzystam ze wszystkich i mam całkiem podobne zdanie ;)
    http://obudzona-ze-wschodem-slonca.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Boże dziękuję ci za napisanie o tej pierwszej aplikacji. Nigdy, ale to nigdy nie mogę sobie wszystkiego poukładać, nawet kalendarz mi nie pomaga, bo czasem nie mogę mieć go zawsze przy sobie, a telefon to jednak telefon. Jeśli chodzi o mobilneMPK to polecam ci wypróbować myBus. bo zdarza się że na mobilneMPK rozkłady jazdy są nieaktualne, a na tej drugiej apce zawsze są, a w dodatku niektóre miasta mają opcje "Planeru podrózy" gdzie wpisujesz skąd dokąd chcesz pojechać i odszukuje ci kiedy masz jaki autobus, gdzie masz się przesiąść itd. Ja nie potrafię żyć bez 2 aplikacji. Bez Spotify i S Health. Jak nie wiem czego posłuchać albo chcę odkryć coś nowego to Spotify jest świetny! S Health jest tylko na Samsungi, ale genialnie monitoruje twoje zdrowie, wagę, ile zjadłeś, ile piłeś i ile ćwiczyłeś. Jeśli masz Samsunga to koniecznie wypróbuj ;)
    queen-j-blog.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń